Ryan Gosling negocjuje rolę w filmie "Łowca androidów 2". Obraz wyreżyseruje Denis Villeneuve, a producentem wykonawczym zostanie twórca pierwszej części, Ridley Scott.

Ryan Gosling prawdopodobnie wystąpi w sequelu "Łowcy androidów" - podaje studio Alcon Entertainment. Reżyserem filmu będzie Denis Villeneuve, twórca takich filmów, jak "Wróg" czy "Pogorzelisko". Zaangażowany w produkcję będzie również Ridley Scott.

Harrison Ford ponownie zagra Ricka Deckarda, postać z pierwszej części filmu. Zdjęcia rozpoczną się w lecie przyszłego roku. Fabuła osadzona zostanie kilka dekad po zakończeniu filmu z 1982 r. Nie ujawniono kogo miałby zagrać w filmie Ryan Gosling. Nie znamy również szczegółów scenariusza.

Czytaj także: Zobaczcie drugi teaser "Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy". Jest wspaniały! (wideo)


"Łowca Androidów" został wpisany na listę United States National Film Registry przez Bibliotekę Kongresu USA. Uznano go za dzieło "kulturowo i historycznie znaczące". Akcja pierwszej produkcji toczyła się w 2019 r. Rick Deckard zagrał policjanta tropiącego replikantów, czyli androidy, które po buncie zostały wygnane z Ziemi.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!