Ryan Gosling w filmie Drive Ryan Gosling w filmie Drive

Ryan Gosling w filmie Drive (© materiały prasowe)

Ryan Gosling dostał propozycję zagrania Bestii w musicalu "Piękna i Bestia". W rolę Belle w produkcji wytwórni Disney'a wcieli się Emma Watson.

Ryan Gosling dostał ofertę zagrania jednej z dwóch głównych, tytułowych ról w musicalu "Piękna i Bestia". Jeśli aktor przyjmie propozycję, zagra u boku Emmy Watson, która wcieli się w Bellę.

Watson, gwiazda serii filmów o Harrym Potterze, ujawniła pod koniec stycznia, że zagra główną rolę w filmie. "Sześciolatka we mnie jest wniebowzięta" - napisała wówczas na Twitterze aktorka.

Produkcja będzie remakiem kultowej bajki z 1991 roku. Film wyreżyseruje Bill Condon, który wcześniej pracował nad obrazem "Saga "Zmierzch": Przed świtem". Zdjęcia ruszą pod koniec tego roku. Nie podano jeszcze kiedy musical ujrzy światło dzienne.

Historia pięknej Belli i okrutnego księcia, zamienionego w bestię została spisana po raz pierwszy w XVIII wieku. Autorstwo opowieści przypisuje się Gabrielle-Suzanne Barbot de Villeneuve. Rozsławiła ją jednak inna Francuzka - Jeanne-Marie Leprince de Beaumont.

Czytaj także: Ekipa "Idy" przygotowuje się do gali rozdania Oscarów. Nie wiadomo, czy Trzebuchowska i Kulesza zostaną wpuszczone na salę (wideo)


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!