Ryszard Kalisz nie wykluczył, że razem z Aleksandrem Kwaśniewskim oraz Januszem Palikotem będzie budował nową siłę lewicową w Polsce.

Jak podaje wprost.pl, znany prawnik oraz poseł SLD, stracił częściowo zaufanie po tym jak Palikot odsłonił kulisy ich prywatnych rozmów w swojej książce. Urażony Ryszard Kalisz powiedział, że już nigdy nie pójdzie na wódkę z kontrowersyjnym politykiem.

Dzisiaj sytuacja się nieco zmieniła, Kalisz mówi, że nadrzędną wartością jest Polska i potrzeba "unowocześnienia" naszego kraju: "Polska wciąż należy do najbardziej konserwatywnych państw w Europie" - przypomina Kalisz. Janusz Palikot jest jedną z tych osób, które angażują się w ten proces zmian i przez to, Kalisz nie stracił kompletnie do niego zaufania.

Polityk SLD powiedział również, że klub Platformy Obywatelskiej ociąga się z podjęciem decyzji w sprawie postawienia przed Trybunałem Stanu Zbigniewa Ziobro oraz Jarosława Kaczyńskiego: "Ponad miesiąc temu rozmawiałem z klubem Platformy na ten temat. Miałem otrzymać odpowiedź po dwóch tygodniach. W PO miało się odbyć spotkanie ludzi, którzy się tym zajmują. Z tego co wiem, to się ono nie odbyło i do dzisiaj SLD nie otrzymało odpowiedzi w tej sprawie" - powiedział w Faktach po Faktach Kalisz.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!