Rzecz o rzeczach nowoczesnych, pięknych, tych zwykłych i niezwykłych czyli międzynarodowa konferencja – design w Warszawie. Wielcy w tej dziedzinie przyjadą i opowiedzą i zainspirują. Będą szukać inspiracji… a to już jest inspirujące.

Zewsząd otaczają nas przeróżne przedmioty – ważne i mniej ważne, ładne, eleganckie i te nieco… inne. Warto dowiedzieć się coś więcej o nich i ich twórcach.


Rzecz o rzeczach nowoczesnych, pięknych, tych zwykłych i niezwykłych czyli Międzynarodowa Konferencja – Design w Warszawie. Wielcy w tej dziedzinie przyjadą i opowiedzą, pokażą i zainspirują. Będzie design w wielu formach, kolorach, frazach i w trzech blokach tematycznych: PAPER, SCREEN, STREET.[/b]

Nieco dokładniej to m.in.: projektowanie dla mediów, internet i druk, identyfikacja wizualna, branding, różne aplikacje – mobilne, animacje, video; reklama, moda i architektura.
Uczestnicy Konferencji mają ambicje pokazać rosnącą rolę wzornictwa w naszym, wspaniałym, ale zagonionym i jedynym świecie, chcą pokazać nowe wyzwania, a także szanse i zagrożenia. Będą szukać wzajemnych inspiracji… a to już jest inspirujące.
Wśród światowych sław designu będą Mario Garcia, David Eriksson, Patrick Waterhous, Carlos Monteiro, i oczywiście także słynni polscy projektanci m.in. Iwo Zaniewski, Michał Łojewski, Natalia Paszkowska, Marek Knap, Agnieszka Cielecka – w sumie szesnaście osobowości światowego wzornictwa.

Miejsce imprezy niezwykłe - jak przystało na designerów.Ta Międzynarodowa Konferencja odbędzie się w Muzeum Narodowym w Warszawie 19 marca 2013 roku i będzie trwała także w nocy. Organizator zapewnia wyjątkowe, nocne, po zamknięciu – zwiedzanie Muzeum.
Wieczorem coctail party w mediumicznej atmosferze Muzeum Narodowego. Kurator i prowadzący: Jacek Utko

Program i rejestracja na stronie: www.konferencje.pb.pl
Na tej stronie są także kapitalne zdjęcia designerów… oraz wszelkie inne informacje.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!