(© By Salvemar (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY-SA 4.0-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0-3.0)

Teatr Polski w Warszawie przy ul. Kazimierza Karasia 2 zaprasza na wiosenne spotkania z poezją. W najbliższą niedzielę 13 marca o godz. 12.00 posłuchamy wierszy autorstwa Waldemara Koconia.

Czy tekst piosenki może wieść samodzielne życie bez muzyki?

Na to pytanie spróbują odpowiedzieć Joanna Trzepiecińska, Daniel Olbrychski i Jerzy Schejbal czytając wiersze Waldemara Koconia – piosenkarza, autora przebojów z lat 70 takich jak "Jadę na urlop","Kocham listy od ciebie","Dobry to czas", "Piosenka w polowym mundurze" czy późniejszych stworzonych na emigracji w Stanach Zjednoczonych i po powrocie do Polski np. "Dla Ciebie Polsko, Tobie Ameryko", "Zagrożenia"," Nie wierzę".

Daniel Olbrychski, pomysłodawca spotkania, będzie wspominał swego przyjaciela Waldemara Koconia. Natomiast na fortepianie zagra Adam Rossa.

Impreza biletowana.Ty też możesz pomóc Piotrkowi w leczeniu i rehabilitacji

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!