W piątkowy wieczór 14 czerwca br o godz 21 w łódzkim Bedroomie rozpocznie się pierwszy popremierowy koncert zespołu Samokhin Band promujący płytę "Perestroika".

Samokhin Band to założona w 2003r. w Łodzi grupa muzyczna, która gra kompilację jazzu, funky, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku. Zespół występował jako support, przed rosyjskim zespołem Leningrad czy przed Joe Cockerem. Ma na swoim koncie ponad 1200 koncertów w kraju i za granicą.

W tym roku grupa wydała płytę pt. „Perestroika”, na której znajdziemy m.in. takie hity jak "Bielyje rozy", "Kanikuły" czy "Sąsiad" we własnych, oryginalnych aranżacjach. Jak piszą członkowie zespołu "Płyta przenosi słuchaczy w surrealistyczne czasy socjalizmu, które – choć minęły – stanowią cząstkę każdego z nas." Gościnnie na płycie wystąpili: aktor i bard Lech Dyblik, a także wokalista zespołu Harlem - Qbek Weigel. Warto wybrać się na koncert by dać się porwać charyzmie wokalisty Pavla Samokhina, a przez to znakomicie bawić podczas tego wyjątkowego koncertu.

Skład zespołu:
Pavel Samokhin - wokal, trąbka, Bernard Zdonek - trąbka, Marek Maciejewski - saksofon, Mariusz Młynarczyk - puzon, Leszek Kołodziejski - akordeon, pianino, Artur Kubasik - gitara, Kuba Matusiak - saksofon, Paweł Szymczak - perkusja, Maciej Borowiak - bas.Cena biletów:
20 PLN – w przedsprzedaży do dnia 12.06.2013
25 PLN – w dniach 13-14 czerwca

Bilety do kupienia w klubie Bedroom na ul. Moniuszki 4 oraz na www.alebilet.pl. Bilety upoważniają do kontynuowania wieczoru w klubie.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!