David Lynch nakręci kontynuację serialu "Miasteczko Twin Peaks". Co ciekawe na ekranie ma pojawić się Kyle MacLahlan, odtwórca roli agenta Coopera.

9-odcinkowy serial nakręci David Lynch. Pojawi się on w 2016 r. w stacji Showtime. Film ma być kontynuacją, a nie nową wersją popularnej produkcji.

W rolę agenta Dale'a Coopera ma wcielić się ponownie Kyle MacLahlan. Serial został stworzony przez Marka Frosta i Davida Lyncha i obaj mają pracować nad jego kontynuacją - podaje Interia.

Fabuła oryginalnej serii została osadzona w małym miasteczku Twin Peaks, gdzie doszło do zabójstwa młodej uczennicy, Laury Palmer. 8 kwietnia 1990 r. wyemitowano pilot serialu. Liczył on 30 odcinków.

Czytaj także: Powitaj Marty'ego McFly'a. Bohater filmu Powrót do przyszłości przybędzie do naszych czasów 21 października


W 1992 r. nakręcono fabularny film pt. "Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną". Przedstawiono w nim wydarzenia poprzedzające zabójstwo dokonane na Laurze Palmer.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!