Okładka płyty dvd LA Ink season 1 Okładka płyty dvd LA Ink season 1

Okładka płyty dvd LA Ink season 1 (© materiał promocyjny)

Po emisji serialu „Miami Ink”, który na całym świecie, a od niedawna również w Polsce cieszy się wysoką oglądalnością, przyszedł czas na kobiety. Kat, Kim i Hannah są nowymi bohaterkami serialu „Los Angeles Ink”.

„Miami Ink”, „LA Ink”, „London Ink” to utrzymane w tej samej konwencji seriale dokumentalne, w których bohaterowie to prawdziwi mistrzowie i znawcy sztuki tatuażu. Do niedawna w telewizji na kanale Discovery Travel&Living mogliśmy śledzić codzienne zmagania piątki przyjaciół, którzy są właścicielami salonu w South Beach. Serial „Miami Ink” podbił serca fanów sztuki tatuażu na całym świecie.

Głównymi bohaterami są założyciele - Ami James i Chris Nuñez, pracownicy - Chris Garver, Darren Brass, Yoji Harada. To oni w pierwszej edycji serialu uświadamiają nam, że małe serduszko na ramieniu to coś zupełnie innego, niż pracochłonne dzieła wyrysowane na ramionach czy plecach. Obecnie w telewizji możemy oglądać kolejną emisję serialu, a do sztuki tatuażu tym razem w „Mieście aniołów” przekonują nas same kobiety.

Serial „Los Angeles Ink” pod względem emocji bije na głowę niejedną telenowele brazylijską. Właścicielką salonu jest Kat. Współpracują z nią Kim Saigh i Hannah Aitchison oraz legenda sztuki tatuażu, Corey Miller. Artystki wprowadzają nas w mocno nasycony barwami, pociągający, ale często bolesny świat tatuaży. Sztuka graffiti, litery, ilustracje... , każdy wzór może zaistnieć na ciałach klientów, goszczących w salonie w Los Angeles. Serial nie wzbudzałby takich emocji, gdyby nie fakt, że każdy tatuaż wykonany przez kobiety, niesie ze sobą pewną tajemnice.

Oglądając dokument możemy odnieść wrażenie, że "sztuka malowania ciała" ma wiele wspólnego z psychologią, jest terapią po śmierci bliskich osób, sposobem na wyrażenie miłości, przyjaźni czy nienawiści. Prawdziwy uczuciowy misz-masz rysuje się na twarzach gości studia. Łzy, ból, strach, kontra radość, satysfakcja i duma.

"Los Angeles Ink" to na pewno nie american dream, lecz zaskakujący dokument, przedstawiający życie przyjaciółek, ich prawdziwą pasję i emocje. To miejsce o niezwykłej atmosferze, które przyciąga ludzi z różnych środowisk. Wszystkim fanom sztuki tatuażu proponuję obejrzeć serial emitowany w sobotnie wieczory na Discovery Travel&Living.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!