Shaggy będzie kolejną gwiazdą tegorocznego Przystanku Woodstock. Jerzy Owsiak poinformował o tym w swojej audycji "Się kręci” w radiowej Trójce. Muzyk znany jest przede wszystkim z utworu "Boombastic" z 1995 r.

"Kolejną gwiazdą, która wystąpi na dużej scenie podczas 21. edycji Przystanku Woodstock, będzie jeden z najgłośniejszych i najbardziej bezpretensjonalnych jamajskich wykonawców. Wokalista, który zaczął swoją karierę od przeróbki jednego z najważniejszych utworów w historii ska, rocksteady i reggae – „Oh Carolina” – i który niedawno powrócił do korzeni, nagrywając płytę z kultowym duetem Sly & Robbie. Mr. Boombastic we własnej osobie – Shaggy!" - informują organizatorzy na stronie woodstockfestival.pl.

Jest jeszcze jedna wiadomość. A dotyczy ona woodstockowego teatru. Na Przystanku Woodstock 2015 po raz drugi zobaczymy się z aktorami Teatru 6. piętro. Tym razem artyści wystawią spektakl "Central Park West" Woody'ego Allena. Na scenie zobaczyć będzie można Małgorzatę Foremniak, Joanną Żółkowską, Michalinę Sosnę, Piotra Gąsowskiego i Wojciecha Wysockiego.

Czytaj także: The Libertines wystąpią na Open'er Festival. W Gdyni zagra także zespół Alabama Shakes


Kolejnego dnia artyści spotkają się z woodstockowiczami w Akademii Sztuk Przepięknych. W spotkaniu będą uczestniczyć: Eugeniusz Korin – reżyser i obsada spektaklu.

(AIP)

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!