GNU Free Documentation License GNU Free Documentation License

GNU Free Documentation License

Dziś na łamach Wiadomości24.pl prezentujemy rozmowę z Dorotą Pykosz, środkową Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia. Siatkarka opowiada o swoim zespole, zbliżających się barażach, a także zdradza, komu kibicuje w finale Pucharu Polski.

Co dzieje się z TPS-em Rumia?
- Myślę, że dziewczynom brakuje trochę pewności siebie i wiary we własne umiejętności. W wielu meczach były momenty, w których prowadziłyśmy, kontrolowałyśmy sytuację, ale w pewnej chwili odpuszczamy, boimy się, że możemy wygrać.

Czy jakoś specjalnie szykujecie się do meczów barażowych?
- Musimy popracować nad psychiką, bo fizycznie jesteśmy przygotowane dobrze. Mamy możliwości, aby wygrywać przynajmniej sety z każdym. Ponadto trzeba zrobić plany, żeby wykorzystać te wartości.

Mecz ćwierćfinałowy z Centrostalem Bydgoszcz Wam nie wyszedł. Czyżby zabrakło determinacji?
- Przyznam szczerze, że wydawało mi się, iż pokażemy większą wolę walki, czego nie brakowało w meczu ligowym z Bydgoszczą. W tym spotkaniu tego nie zaprezentowałyśmy. Być może spowodowane to było obecnością tak licznej publiczności, oficjeli. Już samo przebywanie w gronie ośmiu najlepszych zespołów było wyróżnieniem, które dopuszczało wywołanie napięcia w młodych siatkarkach.

Usłyszymy jeszcze o TPS-ie Rumia grającym w Ekstraklasie?
- Postaramy się i będziemy walczyć, choć zadanie mamy niełatwe, albowiem przez większość jesteśmy skreślani z góry. Musimy uwierzyć w siebie i to pokazać kibicom.

Kto zdobędzie puchar?
- Ja kibicuje Muszyniance ze względów sentymentalnych, dlatego to mój faworyt.


Nie czekaj, zgłoś się! Trwa konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!