Śląsk Wrocław przegrywa z Buducnosti, ale awansuje dalej w el. LM

Patryk
Patryk
Autobus Śląska Wrocław
Autobus Śląska Wrocław Op
W rewanżowym spotkaniu II rundy Eliminacji Ligi Mistrzów we Wrocławiu miejscowy WKS Śląsk przegrał z Buducnosti Podgorica 0:1, lecz w dwumeczu wygrywa 2 do 1 i tym samy awansuje do III Rundy Eliminacji Ligi Mistrzów

Po wyjazdowym zwycięstwie nad piłkarzami z Czarnogóry zawodnicy Śląska Wrocław mieli podejść do meczu spokojni i skoncentrowani dopełniając tylko formalności. Niestety od początku meczu gra wrocławian nie wyglądała za dobrze, piłkarze Oresta Lenczyka mieli duże problemy z wyjściem z własnej połowy i stworzeniem zagrożenia pod bramką Buducnosti. Natomiast gra Czarnogórców jawiła się znacznie lepiej od samego początku i na nieszczęście dla fanów Śląska, ta dobra gra przeciwników pozwoliła graczom z Czarnogóry już w 14 minucie meczu wyjść na prowadzenie. Wtedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bośkovicia bramkę głowa zdobył N. Vukcević. Wynik i poziom gry do przerwy nie uległy zmianie.

W drugiej połowie pojedynku gra odrobinę się ożywiła, ponieważ Śląsk zaczął trochę odważniej atakować, ale i tak nadal przewagę utrzymywali goście. W 71 minucie piłkarze z Podgoricy mogli podwyższyć wynik spotkania jednak Grodzicki uratował gospodarzy wybijając piłkę zmierzającą do pustej bramki. W dalszej części meczu piłkarze Śląska stwarzali coraz więcej zagrożenia pod bramką gości jednak wynik nie uległ zmianie.

Śląsk Wrocław 0:1 Buducnost Podgorica