Kilkanaście minut po godz. 10. na Starym rynku w Łomży rozpoczął się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Na dzieciaki czekały m.in. salon gier, dmuchane zjeżdżalnie, fryzjer, minikaruzela, wata cukrowa, popcorn, balony i szkółka bębniarska. Na koniec był koncert zespołu Raggafaya, koncert reggae. Organizatorami imprezy były: Urząd Miasta Łomża i Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych.

Podczas rozmowy z jednym z członków zespołu, Hauka (wokal i klawisze), dowiedziałem się, że pierwszy ich koncert w Łomży odbył się na koniec ubiegłorocznych wakacji w MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3. A dzisiaj przyjechali, ponieważ zostali zaproszeni przez Miejski Dom Kultury na Dzień Dziecka do Łomży. Jak mówią: "Przyjechaliśmy oczywiście z przyjemnością, bo do Łomży zawsze wracamy i będziemy wracać z przyjemnością". W tym składzie zespół istnieje od stycznia 2007 roku.

To nie jedyne atrakcje jakie czekały dzieci w Łomży. Po południu na Skate Parku w Łomży przy ul. Ks. Anny studenci z PWSIiP i TKKF w Łomży odbyła się Olimpiada Przedszkolaków, fantastyczna zabawa dla łomżyńskich przedszkolaków, ich rodzin i opiekunów.

Fotorelacja:kliknij tutaj.Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!