Rozmawiam z Marzeną Kaźmierczyk - kobietą sukcesu na niwie gastronomicznej jak również kulturalno - rozrywkowej.

Pani Marzeno jest Pani kobietą sukcesu z wieloma pomysłami na przyszłość. Proszę powiedzieć jak zaczęła się przygoda kulinarna?
Z wykształcenia jestem pedagogiem i logopedą. Przez wiele lat pracowałam w firmie teleinformatycznej. Zdobyłam kwalifikacje i doświadczenie w zakresie norm ISO. Jednak od zawsze czułam, że moje marzenia zawodowe krążą wokół własnej restauracji. Jak napisałam we wstępie do menu " Od zawsze marzyłam o własnej restauracji, o swoim magicznym miejscu na ziemi, w którym będę mogła realizować swoje pasje, gotować, przyjmować gości i tworzyć jedyny w swoim rodzaju klimat, w którym każdy znajdzie cząstkę siebie" Proponujemy wraz ze Wspólniczką Renatą Tomala kuchnię polsko -włoską. Potrawy przygotowywane są z produktów najwyższej jakości, unikamy ich mrożenia, szukamy oryginalnych smaków. Jesteśmy otwarci na sugestie Klientów. Niesamowicie cieszą mnie słowa uznania ze strony Klientów odnośnie wystroju naszej restauracji tym bardziej, że długo i z dużym zaangażowaniem pracowaliśmy nad każdym szczegółem. Pomysł na klimatyczną cegłę, fototapety odtworzone ze starych przedwojennych, ręcznie malowanych pocztówek, znaczki bocianów, które to faktycznie znajdowały się w obiegu na całym świecie. Dla wygody naszych gości stworzyliśmy monitorowany parking tuż obok restauracji, samo wnętrze jest klimatyzowane a oświetlenie trójstopniowe w zależności od okazji i upodobań gości. Dla pełnego bezpieczeństwa lokal jest monitorowany.
Dużo mówi się o wieczorach tematycznych organizowanych w tym miejscu?
Właśnie one cieszą się dużym zainteresowaniem, które regularnie organizujemy w naszym lokalu.
Mamy za sobą wieczory z muzyka na żywo (niesamowity wokal w połączeniu z dźwiękami gitary akustycznej), wieczór country (z odpowiednią oprawą muzyczną, stekami i dekoracją lokalu w iście jeździeckim stylu), wieczór żeglarski (gdzie królowały szanty, rum oraz pyszne świeże ryby). Za nami również wyjątkowo udany dzień z kawą (gdzie w prezencie od nas proponowaliśmy gościom wyśmienitą kawę przygotowywaną przez doświadczonego baristę).
Warto wspomnieć o kąciku dla dzieci ( malowanie twarzy, puzzle, kolorowanki, słodkie niespodzianki)
Niebawem-bo już 28 czerwca kolejny wieczór z muzyką na żywo, na który serdecznie zapraszamy naszych drogich gości.
Jeszcze tego sezonu otwarcie tarasu, który pozwoli poczuć smak lata w centrum miasta.


Dziekuję za rozmowę

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!