Od 20 stycznia mieszkańcy Warszawy podczas oglądania filmu będą mogli doświadczyć niezapomnianych wrażeń. W Forcie Wola powstaje kino 6D, w którym dzięki połączeniu realnych efektów z obrazem 3D widzowie na własnej skórze odczują doznania bohaterów filmu.

Kino 6D to bardzo popularna na całym świecie forma rozrywki, łącząca projekcje filmową w 3D z mnóstwem realistycznych efektów specjalnych takich jak np. ruchome fotele, woda, śnieg, wiatr, ogień, bańki mydlane i wiele innych. Dzięki połączeniu realnych efektów z obrazem 3D widz odczuwa na własnej skórze doznania bohaterów filmów - czytamy na stronie cinetrix.pl.

Zobacz także: Polskie gówno od 6 lutego w kinach. Zobacz zwiastun filmu (wideo)

Warszawskie kino 6D, które swoją działalność rozpocznie 20 stycznia 2015 roku oferuje pięć filmów: "Epoka lodowcowa 6D", "Paths of Hate 6D", "Hell House 6D", "4:13 Do Katowic", a także "Sintel 6D W krainie smoków".

Kino 6D Rzeszów:Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!