W dniach od 22-23 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbędą się targi Snow EXPO 2016. Będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy. Odbędzie się też wiele ciekawych spotkań oraz konferencji.

22-23 października 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie oprócz prezentacji zimowej, turystycznej Europy będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, a nawet spróbować sportów zimowych. Tak, to nie jest pomyłka. Zainstalujemy prawdziwy symulator narciarski! Odbędzie się także polska premiera i wielokrotna prezentacja filmu „Streif – One Hell of a Ride”. Nie zabraknie również wykładów prowadzonych przez profesjonalistów, ale dla amatorów. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją. Odbędą się spotkania ze sportowcami…

Dwukrotnie odbędzie się prowadzone przez Marcina Rosłonia, dziennikarza CANAL+ spotkanie z Andrzejem Bargielem – skialpinistą, który pobił rekord świata zdobywając Śnieżną Panterę. Z Karoliną Riemen-Żerbeckę – narciarką dowolną specjalizująca się w skicrossie, Mistrzynią Polski, dwukrotną zimową olimpijką oraz Mateuszem Harbatem spotkanie poprowadzi Dominik Szczepański autor książki o wyprawie na Nanga Parbat. Spotkamy się także z Agnieszką Gąsienicą Gładczan, najbardziej utytułowaną narciarką alpejską ostatniej dekady oraz Maćkiem Bydlińskim - najbardziej utytułowanym polskim alpejczykiem ostatnich lat.To spotkanie poprowadzi redaktor Snow&More NTN - Michał Szypliński. Nie zabraknie również Andrzeja Osuchowskiego i Pawła Palichleba – narciarzy ekstremalnych. To ostatnie spotkanie poprowadzi dziennikarz Eurosportu i NTN - Dariusz Urbanowicz. Marcin Szafrański – dwukrotny olimpijczyk, komentator narciarskiego Pucharu Świata w telewizji Eurosport, przedstawi ideologię i praktykę indywidualnego dopasowania butów narciarskich Będzie można zobaczyć jak wygląda takie działanie "na żywo" oraz wymienić się własnymi doświadczeniami, czy uzyskać profesjonalną poradę. Ale na tym nie koniec. Swoje prelekcje i pokazy w tym zakresie przedstawią również kolejni eksperci z "najwyższej półki". Tomasz Kurdziel (Snow&More NTN), Michał Małecki (Ski Fanatic), Krzysztof Ślęzak (Dalbello) i Maksymilian Śpiewak (Sidas). Pokaz ręcznego tuningu krawędzi nart zjazdowych i desek snowboardowych poprowadzi Jacek Antonik.

Akademia Kusznierewicza zorganizuje podczas SNOW EXPO 2016 specjalną STREFĘ DZIECI, pełną atrakcji dla najmłodszych i młodzieży. Zabawom, konkursom i… polowaniom na autografy sportowców nie będzie końca. Mateusz Kusznierewicz - dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny indywidualny mistrz świata w klasie Finn oraz mistrz świata w klasie Star, pięciokrotny indywidualny mistrz Europy, wielokrotny zdobywca mistrzostw Polski będzie z nami osobiście.

Specjalne atrakcje czekają na fanów motoryzacji w strefie Audi QUATTRO.

Bilety i więcej informacji:
http://www.snowexpo.pl/
Zapraszamy !

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!