Według najnowszego sondażu MillwardBrown SMG/KRC dla TVN24 prawie 36 proc. Polaków wierzy, iż w Smoleńsku doszło do zamachu.

W zamach "zdecydowanie" wierzy 17 proc. ankietowanych, a "raczej" wierzy 19 proc. Wciąż jednak więcej ludzi odrzuca taką wersję wydarzeń. Na pytanie czy ankietowany wierzy w to, że 10 kwietnia 2010 r. doszło do zamachu, "zdecydowanie nie" odpowiada 31 proc., a "raczej nie" - 25 proc.

Nie zmieniło się zdanie Polaków w sprawie powołania międzynarodowej komisji mającej zbadać przyczyny katastrofy smoleńskiej. Taki pomysł popiera, aż 63 proc. ankietowanych.

TVN24 opublikował również najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznego. Wynika z niego, że na zamieszaniu wokół Smoleńska skorzystała najbardziej PO, która ponownie wysunęła się na prowadzenie. Partia Donalda Tuska ma 4 proc. przewagi nad Prawem i Sprawiedliwością (na PO chce głosować 33 proc. Polaków a na PiS 29).

Zupełnie co innego wynika z sondażu ulicznego przeprowadzonego dla "Wprost". Zgodnie z nim PiS ma coraz większą przewagę nad PO (PiS ma prawie 36 proc. poparcia, zaś PO 27).

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!