Czy "terapia soplem" z wysokości kilkunastu metrów, to taki nowy rodzaj zabiegu dla pacjentów? I to wszystko oferuje przychodnia CePeLek i w ramach NFZ?

Miejsce w centrum stolicy, budynek CePeLeku u zbiegu ulic Koszykowej i Jana Pawła II przykuwa uwagę przechodniów nie tylko wielkim napisem "Kriokomora w ramach NFZ". Ostatnio zachwycają znajdujące się tam gigant sople. A może raczej przerażają.

Wiszą sobie tak już kolejny dzień. W międzyczasie pojawiły się koło budynku
taśmy i kartki z napisem "Uwaga sople". Kartki znajdują się na wysokości... kolan. Jak bardzo niebezpieczne są takie sople nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Przekonać się o tym mogła w ubiegłą środę przechodząca chodnikiem kobieta. Przy ul. Lindleya spadło na nią kilka brył lodu. Kobieta upadła i straciła przytomność.

Czy tu także potrzebne jest takie nieszczęście?

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!