Jutro, w piątek 25 kwietnia, w sopockim kościele p.w. NMP Wniebowziętej Gwiazda Morza w hołdzie Janowi Pawłowi II w programie "Msza Góralska" T. Maklakiewicza wystąpi Cappella Gedanensis oraz Sopocki Chór Kameralny. Dyryguje L. Gołąb.

Fundacja CONTINUO ma przyjemność zaprosić na koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II. W programie "Msza Góralska" Tadeusza Maklakiewicza w wykonaniu Cappelli Gedanensis oraz Sopockiego Chóru Kameralnego. Dyrygować będzie Leszek Gołąb.

Koncert odbędzie się w piątek 25 kwietnia w Sopocie, w kościele p.w. NMP Wniebowziętej Gwiazda Morza, ul. Kościuszki 19 (obok Urzędu Miasta). Początek o 19:30, planowane zakończenie koncertu godzina po północy. Wstęp wolny.

Papież Jan Paweł II Sopot odwiedził dwukrotnie. W 1987 roku przejazdem, a w 1999 roku odprawił Mszę świętą na sopockim hipodromie. Po wizycie Papieża Polaka w mieście pozostały liczne pamiątki.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!