Marcin Kochanowski - uznany psycholog sportu Marcin Kochanowski - uznany psycholog sportu

Marcin Kochanowski - uznany psycholog sportu. (© http://holis.com.pl/)

Jak zbudować dobry zespół? Jak być skutecznym trenerem i zawodnikiem? Jak zintegrować sportowców? Spotkanie z uznanym psychologiem sportu Marcinem Kochanowskim 23 stycznia w SWPS w Sopocie to okazja do poznania odpowiedzi na te pytania.

Na spotkaniu zostaną poruszone tematy dotyczące psychologii sportu, a głównie specyfiki pracy psychologa z drużyną i elementów jej budowania, a także komunikacji na linii trener - zawodnik i integracji grupy. Jednak Marcin Kochanowski postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości przybyłych gości, w szczególności związane z warsztatem pracy psychologa ze sportowcami. Zakres tematyczny spotkania będzie z pewnością szeroki, na bieżąco wyznaczany przez zainteresowania przybyłych gości. Psychologia sportu jest dziedziną jeszcze nie do końca dostatecznie rozwiniętą w Polsce, dlatego tak bardzo interesującą i wartą uwagi.

Marcin Kochanowski jest psychologiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, współpracuje ze sportowcami, między innymi ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce: kadrą młodzieżową męską, kadrą młodzieżową żeńską, reprezentacją Polski Piłki Ręcznej mężczyzn - jako psycholog brał udział w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy, a także wspierał kadrę prowadzoną przez Bogdana Wentę, kiedy zdobywali Wicemistrzostwo Świata. Marcin prowadzi szkolenia, między innymi w zakresie: budowania zespołu i kierowania nim, komunikacji w grupie, radzenia sobie ze stresem i zarządzania sobą w czasie. Jest nauczycielem akademickim, praktykiem, szkoleniowcem. Absolwent Psychologii Doradztwa Zawodowego i Organizacji UŁ. Wieloletnie doświadczenia nauczyciela akademickiego - były asystent w WSHE we Włocławku. Obecnie współpracuje z SWPS, WSHE w Sieradzu, a także AWF w Warszawie.

Na spotkanie o 11:30 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie (ul. Polna 16/20 w sali 209) zaprasza Koło Naukowe Psychologii Osiągnięć: Sport, Biznes, Sztuka.

Dodatkowe informacje:
malgorzataosowiecka@gmail.com
lub 609842345

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!