W sieci pojawił się najnowszy zwiastun filmu "Spectre". 24. film o Jamesie Bondzie trafi na ekrany naszych kin 6 listopada. Reżyseruje go Sam Mendes. W roli agenta 007 wystąpi po raz czwarty Daniel Craig.

Zwiastun najnowszego filmu o Bondzie robi wrażenie. Zobaczymy spektakularne pojedynki, widowiskowe pościgi, walkę na ziemi i w powietrzu. Fani serii powinni być zadowoleni.

W rolę Bonda wcielił się po raz czwarty (po filmach "Casino Royale", "Quantum of Solace" i "Skyfall") Daniel Craig. Będzie to prawdopodobnie ostatni występ aktora w charakterze agenta "Jej Królewskiej Mości".

Na ekranie pojawi Monica Bellucci. Zagra Lucię Sciarrę. Szefem zagrażającej światu tajnej organizacji "Widmo" będzie Christoph Waltz, znany z takich filmów, jak "Bękarty Wojny" czy "Django" Quentina Tarantino.

"Spectre" wyreżyserował Sam Mendes. Wcześniej filmowiec nakręcił "Skyfall", ale znany jest też z oscarowego "American Beauty" oraz obrazu "Droga do szczęścia" z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet.

Czytaj także: Co nowego w kinie? W piątek zobaczymy pięć premier. Wśród nich filmy "Pikesle" i "Klucz do wieczności"Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!