Spektakl "Moralność pani Dulskiej" ze znakomitą Magdaleną Cielecką już dostępny on-line Spektakl "Moralność pani Dulskiej" ze znakomitą Magdaleną Cielecką już dostępny on-line

Spektakl "Moralność pani Dulskiej" ze znakomitą Magdaleną Cielecką już dostępny on-line. (© fot.TVP)

TVP udostępniła w serwisie www.vod.tvp.pl trzy wybitne spektakle Teatru Telewizji, które wzbudziły szczególne zainteresowanie publiczności.

W internetowym serwisie publicznego nadawcy można już oglądać wiele pozycji z ramówki – w tym ulubione seriale czy programy rozrywkowe. Spektakle teatralne dotychczas można było zobaczyć w sieci wyjątkowo – jedynie podczas premiery.

Po rozwiązaniu kwestii prawnych, wiążących się z udostępnianiem przedstawień bez tego ograniczenia, widzowie mogą liczyć na to, że nowo powstające produkcje największego teatru w Polsce będą mogli oglądać o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu mobilny.

Wśród pozycji udostępnionych w pierwszej kolejności znalazły się:


„Next-ex” - Juliusza Machulskiego. Obsada: Anna Seniuk, Małgorzata Zajączkowska, Julia Rosnowska oraz Jan Englert, Krzysztof Stelmaszyk i Jakub Firewicz.

„Trzy razy Fredro” – to trzy jednoaktówki Aleksandra Fredry - „Świeczka zgasła”, „Zrzędność i przekora” oraz „Nikt mnie nie zna”, wyreżyserowane przez trzech mistrzów: Jerzego Stuhra, Mikołaja Grabowskiego i Jana Englerta. A w każdej z nich plejada znakomitych aktorów.

„Moralność pani Dulskiej” – z rewelacyjną Magdaleną Cielecką w tytułowej roli i w niekonwencjonalnej interpretacji reżysera Marcina Wrony.

Na jakie kolejne przedstawienia Teatr Telewizji zaprosi swoich widzów nie tylko przed telewizory, ale i przed monitory i ekrany tabletów?

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!