19 kwietnia 2012 r. godz. 12 w czytelni Biblioteki Miejskiej w Busku, odbyło się spotkanie z panią Marią Czubaszek.

Godzinny występ osoby obytej z publicznością, odznaczającej sie niezwykłą swadą i doskonałym kontaktem z ludźmi, dyskretna i dowcipna forma promowania książki pisanej w formie wywiadu-rzeki autorstwa Artura Andrusa, okraszona była licznymi dykteryjkami z życia Pani Marii i jej przyjaciół z grona znanych artystów scen kabaretowych.

Dowcipne wspomnienia, powiązane z aktualnymi wydarzeniami z życia Autorki, a przede wszystkim brawurowy dystans do własnej osoby - publiczność kwitowała huraganami śmiechu i burzliwymi oklaskami.

Po niezwykle dowcipnej, wręcz kabaretowej "prelekcji", ustawiła się do Autorki długa kolejka osób po autografy. Długa, bo sala czytelni biblioteki wypełniona była po brzegi trzema pokoleniami wielbicieli pani Marii.

Wypada zaznaczyć, że książka "Każdy szczyt ma swój Czubaszek" eksponowana w holu biblioteki, cieszyła się ogromnym powodzeniem. W załączeniu maleńki fragment spotkania.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!