Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny

Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny. (© Zureks, Creative Commons 2.5 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:ME2012_Cardiff_Polish.jpg&filetimestamp=20071016151309)

Kibice dopingujący zespoły w warszawskiej Strefie Kibice, będą musieli się obejść bez wuwuzeli. Nie wniosą także klubowych szalików i profesjonalnych aparatów fotograficznych.

Już jutro inauguracja strefy kibica w Warszawie. W daniach, w których biało-czerwoni będą walczyć o zwycięstwo na stadionie, w Strefie Kibica spodziewanych jest nawet 100 tysięcy fanów. W pozostałych dniach strefę może odwiedzić dziennie 20-30 tysięcy kibiców.

Wybierając się na plac Defilad, warto zapoznać się z zasadami jakie będą panowały na jej terenie. Zgodnie z regulaminem kibice nie będą mogli zabrać ze sobą aparatów fotograficznych, kamer oraz sprzętu nagrywającego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie w tym lustrzanek małoobrazkowych, lustrzanek cyfrowych, aparatów mało- i średnio formatowych oraz aparatów z wymienną optyką. Nie będzie można także przynieść ze sobą flag i szalików klubowych.

Czytaj także: Komunikacja Miejska podczas Euro 2012 w Warszawie. Przewodnik

Wielu z odwiedzających strefę, będzie chciał zabrać ze sobą transparenty. Nie wniesiemy "masztów banerowych lub flagowych o większej długości niż 1m. Nie zostaniemy wpuszczeni też z alkoholem i innymi środkami odurzającymi. W domu należy zostawić także kaski, łyżworolki i hulajnogi. Przy wejściach do strefy będą usytuowane depozyty. porządku będzie pilnowało 1000 ochroniarzy.

Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny. W dni meczowe będzie otwarta w godz. 12.00 - 1.00 w nocy, w dni bez meczów w godz. 12.00 - 23.00. Fani futbolu mogą ją odwiedzać do 1 lipca.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!