Na oficjalnej stronie Lucasfilm ogłoszono informację, na którą długo czekali wszyscy fani fantastyki.

Zdjęcia do Star Wars: Episode VII rozpoczną się już w maju obecnego roku! To potwierdzona informacja. Pierwsze nagrania odbędą się w londyńskim studiu Pinewood. I nie jest to jedyna nowość, jaką podzieliła się z nami firma Lucasfilm. Ujawniono , że akcja filmu rozgrywać się będzie 30 lat po wydarzeniach z szóstej części sagi.

Czy na ekranie zobaczymy ponownie takich aktorów jak: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher? Tego jeszcze nie wiemy, ale umiejscowienie najnowszej odsłony "Star Wars" zaledwie 3 dekady po wydarzenaich z "Powrotu Jedi" daje na to spore szanse.

Przypomnijmy, że 30 października 2012 wytwórnia Lucasfilm została kupiona przez korporację The Walt Disney Company, która zapowiedziała, że w 2015 roku ukaże się VII część sagi, a po niej kolejne filmy w tym legendarnym uniwersum. Za reżyserię VII epizodu odpowiada J.J. Abrams (Zagubieni, Fringe, Star Trek), zaś scenariusz do niego napisał Lawrence Kasdan. Oficjalna premiera filmu w USA zapowiedziana jest na 18 grudnia 2015 roku.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!