Piękne morze, plaża i las to podstawy turystyki. Do tego rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna. O turystę się zabiega, a on sam czuje się jak pan. Warto po raz ostatni w tym sezonie wakacyjnym rzucić okiem na plażę... czar prysnął.

Turyści wypoczywający na plaży w Stegnie pozostawili po sobie tyle nieczystości, że to aż przerażające. Na piaszczystej plaży zamiast muszelek leży niedopałek przy niedopałku, puszki od napojów, butelki, kapsle. Niektórzy turyści korzystają z koszy, ale wielu wyrzuca śmieci gdzie popadnie. Na plaży są toalety, ale większość turystów drepta do lasu za potrzebami fizjologicznymi - chyba z oszczędności. A w lesie przy plaży roznosi się fetor.

Przykre, ale to są świadectwa pobytu plażowiczów w Stegnie. Może śmieci jakoś się posprząta, w końcu niedługo mamy "Sprzątanie świata”. Wtedy może ktoś się schyli i podniesie, sprzątnie coś, co pozostawił ktoś inny. A może sprzątną te nieczystości leśne krasnoludki? Za rok znowu będzie gwarno na plaży, a plażowicze przyjadą tu po zdrowie, relaks i odpoczynek. Oby nie wśród niedopałków i śmieci, które zostawili w poprzednim sezonie.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!