Plakat koncertu Stinga w Łodzi Plakat koncertu Stinga w Łodzi

Plakat koncertu Stinga w Łodzi (© mat. organizatora)

Muzyk wystąpi w Łodzi w ramach trasy Back To Bass, która promuje wydaną niedawno kolekcję "Sting - Best of 25 Years". Ostatni tegoroczny koncert Stinga w Polsce rozpocznie się o godz. 20 (drzwi zostaną otwarte o godz. 18).

Sting, były lider legendarnej grupy The Police, dziś ok. godz. 15 przyleciał do Łodzi z Ostrawy wyczarterowanym samolotem Bombardier BD 100 Challenger. W czeskim mieście wystąpił w miniony poniedziałek.

Razem z nim przyleciało do Łodzi sześć osób z zespołu. Sting i jego muzycy na płycie lotniska wsiedli w podstawione limuzyny, którymi podążyli prosto do czterogwiazdkowego andel's Hotel.

Brytyjski muzyk, kompozytor i wokalista znany jako Sting (nazywa się Gordon Matthew Sumner), zanim został jedną z największych gwiazd muzyki, pracował na budowie, był urzędnikiem, nauczycielem w katolickiej szkole, a także kontrolerem biletów. Jest autorem niezliczonej liczby przebojów, nagranych z zespołem The Police i później podczas kariery solowej. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów. Podczas koncertu w Łodzi fani wysłuchają utworów, którymi debiutował 27 temu, jak i materiał z ostatnio wydawanych płyt. Na pewno nie zabraknie takich przebojów jak "Englishman in New York", "Every Breath You Take", "Fields of Gold", "Shape of My Heart", czy "Desert Rose".

Artysta kilkukrotnie występował już przed polską publicznością, a jego każdy koncert gromadził tysiące fanów z całej Polski.

Sting koncertuje na kontynencie europejskim, a potem zagra tournee w Azji. Występ w Polsce organizuje agencja Live Nation.

W czwartek wieczorem lub w piątek Sting wyleci na kolejny koncert do Krasnodaru w Rosji.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!