Kierujący citroenem jumper nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg. Jadący jednośladami nie mieli uprawnień, a motocykle nie były zarejestrowane. Po zderzeniu wylądowali w szpitalu.

Dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Stoczku Łukowskim.

Ze wstępnych czynności policjantów drogówki wynikało, że kierujący samochodem 57-letni mieszkaniec powiatu mińskiego, nie zachował szczególnej ostrożności na skrzyżowaniu dróg i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącym motocyklami Yamaha i doprowadził do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego zdarzenia jeden z motocyklistów, 19-latek ze Stoczka Łukowskiego doznał poważnych obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do specjalistycznej placówki medycznej.

Drugi z motocyklistów, 17-latek z gminy Stoczek Łuk. oraz kierujący samochodem również doznali obrażeń ciała i karetkami zostali przewiezieni na do szpitala w Łukowie.

- Mundurowi ustalili, że motocykle biorące udział w wypadku drogowym nie były zarejestrowane, a jadący nimi nie mieli uprawnień do kierowania tego typu pojazdami powiedział rzecznik prasowy KPP w Łukowie asp. szt. Marcin Józwik.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!