W pożarze domu w Zwoli w gminie Miastków Kościelny zginął 34-letni niepełnosprawny mężczyzna. We własnym domu spalił się też niepełnosprawny mieszkaniec Prandocina gmina Trojanów.

Do stanowiska kierowania KP PSP w Garwolinie wpłynęło zawiadomienie o pożarze w Zwoli w gminie Miastków Kościelny. Na miejsce udały się dwa zastępy PSP oraz pięć zastępów OSP.

- W związku z podejrzeniem, że w płonącym budynku może znajdować się człowiek, strażacy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych oraz prąd wody weszli do wnętrza i dokonali przeszukania pomieszczeń. W jednym z nich odnaleziono zwłoki samotnie mieszkającego 34-letniego mężczyzny – relacjonował kpt.Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Do podobnego zdarzenia doszło w Prandocinie w gminie Trojanów. 28-latek z o ograniczonej zdolności poruszania się nie wydostał się z płonącego domu, w którym mieszkał z rodziną.

Poniósł śmierć na miejscu, a dwoje innych osób zostało lekko poparzonych.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!