http://www http://www

http://www.youtube.com/watch?v=cu366-Ak5m4

W szesnastopiętrowym budynku w centrum Orlando (Floryda) doszło do strzelaniny. Nieznany sprawca otworzył ogień w biurowcu. Policja ewakuuje wieżowiec "piętro po piętrze". Bilans: jedna osoba nie żyje i sześć osób jest rannych.

Okolice budynku są otoczone przez służby ratunkowe. Kilku osobom udzielono pomocy, kilka zostało przewiezionych do szpitala. Ewakuowano wszystkie osoby znajdujące się w zaatakowanym biurowcu.

Sprawcą zdarzenia jest 40-letni były pracownik wieżowca Jason Rodriguez. Został zwolniony ze stanowiska w pracowni architektonicznej dwa lata tamu. Po otwarciu ognia uciekł z miejsca zdarzenia i schronił się w domu matki. Po zauważeniu zbliżającej się policji, oddał się w ręce stróżów prawa. Nieznane są na razie motywy zbrodni.

Do zdarzenia miało dojść na czwartym piętrze, ale inne źródła już mówią o strzałach na dwóch innych kondygnacjach. W okolicy budynku znajduje się droga międzystanowa i szkoły.WFTV Relacja na żywo
CNN.com

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!