Suknie ślubne 2017. Co jest modne? Oto trendy! Jeśli zastanawiacie się nad kupnem, uszyciem lub wypożyczeniem sukienki ślubnej - prezentujemy obszerną galerię zdjęć do inspiracji. To modne fasony, wzory i aplikacje, jakie królują na weselach i ślubach w tym roku. Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć galerię modnych kreacji na ślub.


Czytaj także

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Celina (gość)

Też myślę, że w Polsce to liczy się Viola Piekut, jeżeli chodzi o suknie ślubne, chociaż jak zobaczycie jej najnowszą kolekcję wieczorową, to też robi niezłe wrażenie. Jakość, materiały, projekt, ta Pani potrafi docenić każdą kobietę i pokazać ją z najlepszej strony.

anka (gość) (ninek)

nie jest, w zaleznosci od tego tez np. jakie materialy dobierzesz, bo wszystko mozesz po swojemu tam przearanzowac. no i wypozyczyc tez mozna

larka (gość)

Najpiękniejsze projekty w Polsce to w atelier Violi Piekut, chociaż tutaj te opublikowane też wyglądają świetnie.

ninek (gość)

Ja się zastanawiam nad suknią Violi Piekut. Od zawsze marzyłam o jakimś dobrym projekcie, ale chyba na własny ślub zdecyduję się chyba na tańszy z projektów z tego Atelier. Podobno wcale nie musi być tam tak drogo.