Logo Stowarzyszenia Polskich Mediów Logo Stowarzyszenia Polskich Mediów

Logo Stowarzyszenia Polskich Mediów

16 grudnia o godz. 13 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbędzie się świąteczne spotkanie premiera Donalda Tuska z dziennikarzami mediów lokalnych. Będą w nim uczestniczyć także ministrowie.

W rozmowach wezmą udział ministrowie: rozwoju regionalnego (Elżbieta Bieńkowska), infrastruktury (Cezary Grabarczyk), spraw wewnętrznych i administracji (Jerzy Miller) a także minister sportu i turystyki (Adam Giersz). Dyskusja będzie okazją do podsumowania dotychczasowych działań oraz planów na rzecz rozwoju polskich regionów.

Na początku spotkania planowane jest wystąpienie premiera Donalda Tuska, a następnie zarówno szef rządu, jak i poszczególni ministrowie będą odpowiadać na pytania dziennikarzy mediów lokalnych. Po części oficjalnej będzie też okazja do indywidualnych rozmów z przedstawicielami rządu. Ministrowie będą także udzielać krótkich wypowiedzi.

Akredytacje będą przyjmowane do 14 grudnia 2009 r (poniedziałek). Zgłoszenie akredytacji na stronie: Polskiemedia.org. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność akredytacji.

Źródło informacji: Centrum Informacyjne Rządu

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!