Tegoroczne święta są nietypowe. Własnie dobiegają końca, choć niektórzy będą świętować jeszcze przez dwa dni. A zimy nadal brak.

Jak co roku. Święta, świętowanie i po... Najpierw głodówka, potem wielkie pichcenie, strojenie choinki i obżarstwo. Pasterka i odsypianie po niej. Nic nadzwyczajnego. No, zapomniałem o życzeniach. W dobie miłościwie nam panującego SMS-a i E-maila wysyłamy z automatu do wszystkich. Jak leci. W tym roku postanowiłem wyłamać się z tego stereotypu. Życzenia zamiast przed..., postanowiłem wysłać po. No, może nie tak całkiem po, ale w końcówce świąt. Zatem...

Wszystkim znajomym i nieznajomym, czytelnikom Wiadomości24 i przypadkowym gościom, życzę udanego poświątecznego wypoczynku w rodzinnej atmosferze, bo w końcu miłościwie nam panujący kalendarz tegoroczne święta wydłużył o kolejne dwa dni. A tym, co jutro i pojutrze idą do pracy, by świętować mógł ktoś, życzę ekstra wypłaty.


Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!