11 listopada to dla każdego z nas symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, wiary i zwycięstwa. To dzień, w którym wielu z nas rozmyśla nad tym jak kiedyś ludzie z wielkim poświęceniem walczyli o niepodległość naszej ojczyzny.

Święto Niepodległości w siedzibie stowarzyszenia "Zdrowe Życie" rozpoczęło się od części oficjalnej. Opierając się na strofach wierszy, pieśni i piosenek chciano przypomnieć o ważnych faktach napisanych na kartach historii naszej Ojczyzny.

Po części oficjalnej, odbył się Bal Niepodległości. Jak przystało na prawdziwy bal, rozpoczęto go polonezem. W tym dniu bawiono się wyłącznie przy polskich utworach. W przerwach degustowano smakołyki i potrawy, które kojarzyły się z dzieciństwem oraz śląską kuchnią. Była wodzionka, makaron pieczony na blasze, ciasteczka ze skwarek, oblaty i wiele innych przysmaków.Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!