W pożarze stodoły stracili dużą część dorobku życia. Spalił się także rower, który najmłodszy z domowników, Kuba, niedawno dostał na komunię.

- Akcję gaszenia pożaru zabezpieczali sierż. szt. Ewelina Kuć oraz sierż. szt. Jarosław Kałkowski z Wydziału Prewencji i widząc zapłakanego chłopca wpadli na pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy - mówi sierż. szt. Tomasz Kruszyna, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji w Końskich.

Policjanci oraz pracownicy cywilni wkrótce uzbierali potrzebną kwotę na zakup nowego roweru.

Do akcji przyłączył się Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskich i z zebranych funduszy kupiono pełne wyposażenie łazienki.

Przekazanie roweru, armatury, prezentów nastąpiło w obecności komendanta powiatowego Policji w Końskich insp. dr. Waldemara Cisowskiego oraz dyrektorki Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anety Mikuszewskiej-Sorn.

Wspaniała inicjatywa policjantów, nasze gratulacje.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!