(© Fot. Fundacja Siepomaga)

"Mamusiu, czy ja umrę?". Co odpowiedzieć 6-latkowi choremu na złośliwego raka mózgu?

Patryk, mały mieszkaniec Dobczyc, od 3 lat walczy z glejakiem - złośliwym nowotworem mózgu. Nowotwór zaatakował nerw wzrokowy. Chłopiec był już dwukrotnie operowany i nie widzi na lewe oko. Jedynie leczenie w Stanach Zjednoczonych daje 90% szans na całkowite wyleczenie i uratowanie życia Patryka. Niespełna dwa tygodnie temu pojawiła się szansa skierowania chłopca na protonoterapię do USA, gdzie okazało się, że jest wolny termin.
Kosztorys jaki przysłano Rodzinie opiewa na kwotę 1,2 miliona złotych, z czego połowa musi zostać wpłacona do 15 lutego 2017 r. Ta ogromna kwota przekracza możliwości rodziny.

Ratunek dla Patryka na Siepomaga https://www.siepomaga.pl/patrykgaliaStrona akcji:Patryk z Dobczyc walczy o życieŹródło: Siepomaga, Facebook

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!