(© Jarosław Miaśkiewicz)

Ekspozycję prac malarskich autorstwa Barbary Derdy pt:"Szepty traw" można oglądać w Sochaczewie, w Chodakowskiej Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury niedaleko Żelazowej Woli.

"Chodakowska Galeria" tradycyjnie już prezentuje obrazy różnych malarzy z Sochaczewa. Tym razem zaprasza na wystawę malarstwa Barbary Derdy, której wernisaż miał miejsce 17 lutego, z muzyczną oprawą gitarzysty Cezarego Krzykowskiego.

We wstępie do katalogu Barbara Derda pisze: "Obrazy są związane z przyrodą: rżyskiem, trawami, polami... W moim malarstwie poświęcam obrazy siłom natury...".

Obrazy są różnej wielkości pejzażami, nie widać w nich schematu, a czy jest w nich spontaniczność i dobre oko malarza - warto ocenić to samemu. Jeśli potrafimy być wrażliwym odbiorcą, dotrą do nas "Szepty traw".

Wystawę można oglądać do końca lutego 2011r.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!