Jeszcze niedawno nazywał go talibem, teraz staje w jego obronie: "Odczepcie się od Terlikowskiego" - pisze Tomasz Lis na portalu natemat.pl

Chodzi o akcję użytkowników Facebooka, którzy chcą wystrzelić dziennikarza katolickiego w kosmos. Inicjatywa ta nie spodobała się Tomaszowi Lisowi: "Nie chciałbym żyć w świecie i w Polsce, w których ktokolwiek kogokolwiek chce ekspediować w kosmos, a tym bardziej wypie... w kosmos za to, co mówi" - pisze.

Redaktor naczelny "Newseeka" zwraca uwagę, że Terlikowski ma odwagę występować w nieprzyjaznych mu mediach i bronić tam swoich racji: "Terlikowski nie jest anonimowym internautą strzelającym anonimowo zza węgła. Podpisuje się pod swoimi poglądami twarzą i nazwiskiem, doskonale wiedząc, że nie będzie za to głaskany" - zwraca uwagę Lis.

Tomasz Terlikowski podczas różnych dyskusji ideologicznych wielokrotnie występował w programach Tomasza Lisa.

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!