screen strony z formularzem screen strony z formularzem

screen strony z formularzem (© screen strony z formularzem)

"Wysokie progi stolicy" to akcja polegająca na zgłaszaniu obiektów niedostosowanych do potrzeb wszystkich użytkowników. Miejsca, które wytypują mieszkańcy Warszawy zostaną poddane audytowi architektonicznemu.

Aby wziąć udział w akcji, która rozpoczęła się 20 lutego, należy podać nazwę i adres obiektu oraz wskazać jego kategorię, do wyboru: obiekt kulturalny (np. galeria sztuki, muzeum, ośrodek kultury, kino, teatr), obiekt rozrywkowy (np. pub, restauracja, klub), obiekt sportowy, obiekt zabytkowy, przestrzeń publiczna (np. park, przystanek, stacja metra, ulica), sklep/centrum handlowe, uczelnia/szkoła/przedszkole, urząd lub inna.

Po etapie nominacji, który będzie trwał do końca marca 2009 r. nastąpi ocena budynków przez architekta. Następnie powstanie galeria budynków niedostosowanych, która zostanie opublikowana w połowie kwietnia 2009 r. Do właścicieli nieprzyjaznych budynków zostaną przesłane listy z propozycją dostosowania obiektu.

Zgłoszeń obiektów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!