http://en http://en

http://en.wikipedia.org/wiki/File:%C5%BByleta,_Panorama_Warszawy.jpg (© Fot. en.wikipedia.org/wiki)

W piątek na stadionie przy Łazienkowskiej spotkają się drużyny Legii i Polonii Warszawa. Na derby wszystkie bilety zostały wyprzedane.

O godz. 20.30 w 22. kolejce ekstraklasy rozpocznie się spotkanie pomiędzy drużynami z Warszawy. Legia zmierzy się z Polonią.Eurosport.pl poinformował, że wszystkie bilety zostały już sprzedane. Padł więc nowy rekord - widowisko obejrzy 31 tys. osób.

Do tej pory przy Łazienkowskiej najwięcej widzów zanotowano podczas spotkania w zeszłym roku z Wisłą Kraków. Wtedy na mecz przyszło 25 165 osób. Rekord padł w meczu fazy grupowej z Rapidem Bukareszt - 30 786 widzów.

Legia wydaje się faworytem spotkania, jednak nic nie jest przesądzone. Przed meczem legioniści zajmują pierwsze, a Polonia czwarte miejsce w tabeli. Pomiędzy zespołami jest pięć punktów różnicy.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!