Zespół Metallica wykonał utwór "Enter Sandman" w programie Jimmy'ego Fallona. Trzeba przyznać, że hit z czarnej płyty zespołu został zagrany w niecodziennej aranżacji.

Występ zespołu Metallica w programie "Tonight Show" Jimmy'ego Fallona stał się bardzo szybko hitem internetu. Nie ma w tym nic przypadkowego. Wykonanie utworu "Enter Sandman" na "zabawkowych" instrumentów zauroczyło nie tylko fanów grupy.

Metallica wdała 18 listopada swoją nową płytę "Hardwired...To Self-Destruct". Wcześniej zespół udostępnił nowe wydawnictwo w sieci.

"Hardwired...To Self-Destruct" to podwójny krążek składający się z 12 utworów. Nie licząc nagranej z Lou Reedem płyty "Lulu" najnowszy album jest pierwszym wydawnictwem Metalliki od 2008 r. i płyty "Death Magnetic".

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!