Logo Dancing With The Stars Logo Dancing With The Stars

Logo Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami.

Już w marcu kolejna edycja tanecznego show – "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Kto zatańczy i zdobędzie Kryształową Kulę?.

Parkiet „Tańca z gwiazdami” już niedługo się zapełni. Zobaczmy na nim znane i lubiane gwiazdy oraz coraz bardziej zyskujące na popularności postacie ze świata show-biznesu. Jak uczestnicy programu poradzą sobie ze skomplikowanymi choreografiami, wymagającymi trenerami oraz opiniami jury?

Aktorzy i aktorki
W piątej edycji „Tańca z gwiazdami” największą grupę stanowią aktorki i aktorzy, których znamy z ulubionych seriali i filmów. Wśród nich Dorota Chotecka, znana m.in. z serialu „Ranczo”, gdzie gra wymagającą panią Więcławską, zatańczy z Robertem Kochankiem. Na udział w show zdecydowała się również jej filmowa koleżanka, Elżbieta Romanowska, którą ostatnio też możemy oglądać w „Ranczu” - gra tam żonę Pietrka. Jej partnerem będzie Rafał Maserak. Kolejna aktorka, którą będziemy podziwiać na parkiecie, to Anna Karczmarczyk (wciela się w postać Oli Pietrzak w serialu o medykach z Leśnej Góry „Na dobre i na złe”). Aktorka zatańczy z Jackiem Jeschke.

Najmłodszą uczestniczką programu jest Julia Wróblewska. Przed laty podbiła serca widzów, występując w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”. Obecnie możemy ją oglądać w serialu „M jak miłość”, gdzie gra Zosię. Juli na parkiecie będzie towarzyszyć Jan Kliment. W show wystąpi również Joanna Opozda, znana widzom serialu „Pierwsza miłość”. Joasia zatańczy w parze z Kamilem Kuroczko.

W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" nie zabraknie także aktorów. Zatańczy w niej dla nas Nikodem Rozbicki, którego możemy oglądać w roli Igora w serialu „Singielka”. Niedawno wystąpił też na dużym ekranie w kontynuacji kinowego przeboju „Listy do M 2”. Nikodem zatańczy z Agnieszką Kaczorowską. Kolejny aktor w "Tańcu z gwiazdami” to Waldemar Błaszczyk, znany m.in. z roli senatora Damiana Cieślika w serialu „Na Wspólnej”. Jego partnerką w programie będzie Nina Tyrka.

Przeczytaj cały tekst:

Przeczytaj cały tekst: 'Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami' już w marcu na antenie Polsatu!

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!