30. Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 11 i 12 września 2010 r. TORWAR COS TORWAR ul. Łazienkowska 6a, Warszawa sobota i niedziela: godz. 10.00 – 17.00

30. Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE
11 i 12 września 2010 r. TORWAR
COS TORWAR
ul. Łazienkowska 6a, Warszawa
sobota i niedziela: godz. 10.00
17.00

Już niedługo, bo w drugi weekend września na warszawskim Torwarze odbędą się targi mieszkaniowe.

Będzie to już 30 - jubileuszowa edycja targów.

Swój udział w imprezie potwierdziło 150 wystawców - deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

Na targach dowiemy się wszystkiego o programie "Rodzina na swoim", będziemy mieli okazję sprawdzić swoją zdolność kredytową, porozmawiać z ekspertami, zaobserwować jakie inwestycje zostały zaplanowane do realizacji w Warszawie.

W trakcie targów miejsce będzie miało również rozstrzygnięcie Plebiscytu Publiczności Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2010 w kategoriach:
- najładniejsza inwestycja
- najlepsza oferta
- najlepsza obsługa klienta

Aby dzieci nie nudziły się podczas targów specjalnie dla nich na terenie Torwaru znajdować ma się "sala zabaw dla dzieci".


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!