Rozpoczynające się już jutro na terenach wystawienniczych exposilesia w Sosnowcu Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2013 stanowią już 5-tą edycję tychże targów.

Rozpoczynające się jutro na terenach exposilesia w Sosnowcu Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2013 stanowią
już 5-tą edycję tychże targów. Tegoroczna edycja SilesiaKOMUNIKACJA tematycznie dotyka dwóch głównych obszarów: pasażerskiego transportu drogowego i szynowego. Do uczestnictwa w wydarzeniu Organizatorzy zaprosili producentów autobusów miejskich, międzymiastowych i turystycznych oraz producentów pojazdów szynowych. Swoją ofertę będą prezentowały firmy oferujące systemy informacji pasażerskiej, bezpieczeństwa i monitoringu, producenci wyposażenia warsztatów i zajezdni, systemów sprzedaży biletów w zintegrowanej komunikacji miejskiej.

SilesiaKOMUNIKACJA 2013 potrwa od dnia 23 do 24 kwietnia br. Podczas tego wydarzenia odbędzie się m.in. Konferencja Transportu Publicznego pt. „Aktualne wyzwania publicznego transportu zbiorowego. Kreowanie wizerunku – jak komunikować się z mediami w sytuacjach kryzysowych oraz nowe uregulowania prawne”. Przewidziano też konkurs na produkt przyjazny osobom z niepełnosprawnością, pokazy nowoczesnych autobusów największych producentów oraz szereg innych atrakcji.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!