Oficjalnie restauracja McDonald's została otwarta w czwartek o godzinie 7 rano. Prawdziwe oblężenie gości, wśród których przeważały dzieci oraz młodzież, lokal zaczął przeżywać w godzinach południowych, aż do zamknięcia.

Nowa restauracja w Tarnobrzegu to obiekt z linią McDrive. W zależności od preferencji, goście McDonald's mogą zjeść posiłek w klimatyzowanej sali na 105 miejsc siedzących lub w ogródku przeznaczonym dla 64 osób.

Dla miłośników kawy przeznaczone jest McCafe - specjalnie wydzielona strefa kawiarniana wewnątrz restauracji, z 20 miejscami siedzącymi. Dla dzieci główną atrakcją jest strefa Gym&Fun z mini boiskiem do koszykówki, interaktywnym torem do jazdy na rowerze oraz torem z przeszkodami.

Pierwsze problemy

W czwartek powstały wielkie kłopoty komunikacyjne wokół McDonald's. Niewielka liczba miejsc parkingowych oraz tylko jeden wyjazd z miejsc postojowych sprawia, że ruch na ulicy Wiejskiej w Tarnobrzegu będzie coraz większy. W czwartek osoby przyjeżdżające do restauracji pozostawiały swoje samochody na jednym z pasów ulicy Konfederacji Dzikowskiej.

Kolejnym uporczywym kłopotem są progi zwalniające na terenie McDonald's. - Progi są dostosowane raczej do aut amerykańskich typu Jepp, a nie do niskich aut. - Żali się jedna z klientek Tarnobrzeskiej restauracji. - Progi rysują podwozia większości aut - dodaje.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!