Od wczoraj w powiecie tarnobrzeskim znowu leje. Poziom wód gruntowych jest bardzo wysoki, co bardzo utrudnia akcję wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś.

Poziom wód gruntowych jest bardzo wysoki, co bardzo utrudnia akcję wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś.

Zakończyli wypompowywanie

W czwartek około godziny 17 zakończyła się akcja wypompowywania wody z podtopionych gospodarstw domowych na tarnobrzeskich osiedlach Mokrzyszów, Sielec, Zakrzów oraz Sobów. Strażacy z Tarnobrzega, Stalowej Woli, powiatu niżańskiego oraz mieleckiego wciąż pracowali na osiedlu Wielowieś.

Gmina Gorzyce. Zgłoś szkody po ulewie

Mieszkańcy gminy Gorzyce, którzy zostali poszkodowani przez intensywne opady deszczu, jakie nawiedziły nasz region w nocy z wtorku na środę mogą zgłaszać szkody osobiście w Ośrodku Pomocy Społecznej w Gorzycach lub telefonicznie pod numerem 15-836-23-25.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!