(© Zygmunt Put)

Wzorując się na większych miastach, władze Tarnowa wprowadziły kilka miesięcy temu kartę miejską. Od tamtej pory cieszy się ona wśród tarnowian dużym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić - karta uprawnia bowiem do wielu atrakcyjnych rabatów. Wystarczy złożyć wniosek!

Już 5 tysięcy kart miejskich znajduje się w rękach mieszkańców - informuje biuro prasowe Urzędu Miasta Tarnowa. Karta cieszy się dużą popularnością. W chwili obecnej na jej wydanie oczekuje kolejnych 500 osób, a czas oczekiwania to blisko dwa tygodnie.

Tarnowska karta miejska, wprowadzona kilka miesięcy temu na wzór innych większych miast, uprawania do wielu rabatów i ulg. Jej posiadacze mogą m.in. taniej korzystać z obiektów Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w tym krytych pływalni oraz - co szczególnie cieszy w okresie zimowym - lodowisk. Tarnowianie, dysponujący z kolei kartą Premium, średnio o 18 proc. mniej płacą za bilety okresowe komunikacji miejskiej.

Czytaj też: Tarnów - miasto bardziej rodzinne?


Także tarnowscy kierowcy mogą cieszyć się urokami karty miejskiej. Jej posiadaczom oferowane są bowiem ok. 30-procentowe zniżki na abonamenty miesięczny, półroczny i roczny w strefie płatnego parkowania.

Jak czytamy na stronie tarnowskiego magistratu, aby stać się posiadaczem karty miejskiej wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4 lub w kasach Zarządu Komunikacji Miejskiej przy ul. Krakowskiej. Wniosek można pobrać ze strony internetowej www.eKarta.umt.tarnow.pl lub otrzymać na miejscu.

Tarnowska karta miejska wdrażana jest w ramach projektu pn.: "Platforma zintegrowanych e-usług dla mieszkańców Tarnowa z elementami karty mieszkańca". Więcej o przedsięzięciu przeczytać można tutaj...

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!