Teatr Biuro Rzeczy Osobistych Teatr Biuro Rzeczy Osobistych

Teatr Biuro Rzeczy Osobistych (© Materiały prasowe)

Już po raz dziesiąty w Sopocie odbędzie się przegląd teatralny "Masska, na drodze ekspresji". Jak co roku impreza będzie czasem prezentacji dokonań teatralnych osób niepełnosprawnych i młodych artystów teatrów niezależnych.

- Jesteśmy przekonani, że udział w tym wydarzeniu będzie cennym doświadczeniem artystycznym i edukacyjnym, okazją spotkania ciekawych ludzi - zaprasza koordynator przedsięwzięcia Jacek Spica ze Stowarzyszenia Na Drodze Ekspresji.

Organizatorzy zapewniają, że w tym roku przedstawienia prezentują bardzo wysoki poziom. Zrealizowane zostały profesjonalnie, a ich twórcy włożyli w ich doskonalenie wiele serca i zaangażowania.

Przegląd odbędzie się 24 listopada (w środę) na deskach Teatru na Plaży /Teatr Off de Bicz (Klub Atelier), przy alei Mamuszki 2 w Sopocie w godzinach 11-17. Wstęp wolny.

Program przeglądu:
Godz. 11.00
Grupa Teatralna „Biuro Rzeczy Osobistych”: „Miasto moje…”
Godz. 12.00
Teatr Muzyczny „Arlekin”: „Hamlet”
Godz. 13.00
Kameralna Grupa Teatralna: „Powroty Małego Księcia”
Godz.14.00
Grupa Teatralna „Przebudzeni”: „Dylematy”
Godz. 15.00
Gość specjalny: Ida Bocian :: „Tulla”
według „Psich lat" Güntera Grassa.
Godz. 16.00
Grupa Teatralna „Zmysł”: „Babilon Exit”

W przerwach pomiędzy przedstawieniami odbywać się będzie projekcja filmu „Dom, albo Mieszkanie” (Grupa Kasablanka).

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!