Od soboty 13 sierpnia, do czwartku 18, w Bytomiu na kortach tenisowych Klubu Sportowego Górnik Bytom trwał XVIII Międzynarodowy Turniej Tenisowy "Czarne Diamenty".

Korty tenisowe położone w pięknej scenerii Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla, były areną kolejnych zmagań turnieju o "Czarne Diamenty".
W kompleksie sportowym znajduje się osiemnaście kortów ziemnych, cztery korty kryte do dyspozycji przez cały rok, budynek klubowy wraz z hotelem, parking strzeżony, kawiarenka, sauna, sklep sportowy, świetlica klubowa oraz 2,5 tysiąca mkw. powierzchni wystawienniczych.

Chociaż od roku 1994 impreza ma charakter wyłącznie amatorski, to ściągają na nie rzesze wiernych uczestników, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Turniej rozgrywany był wśród kobiet i mężczyzn, w pojedynkach singlowych, deblowych i mikście z podziałem na kategorie wiekowe.

Zwycięzcy tegorocznych Czarnych Diamentów

Singel kobiet
+40 - Iwona Wojsyk
+45 - Izabela Gilewicz
+50 - Joanna Leszczyńska
+55+65 - Teresa Stochel

Singel mężczyzn
+35 - Bernard Kaczorowski
+45 - Grzegorz Przybylski
+50 - Roman Werdocha
+55 - Sławomir Drąg
+60 - Roman Mrozek
+65 - Henryk Kukliński
+70 - Zygmunt Ćwiąkała

Debel kobiet
Izabela Gilewicz/Iwona Wojsyk

Debel mężczyzn
+35 - Robert Baran/Jacek Widawski
+45 - Waldemar Butanowicz/Paweł Michalski
+55 - Ryszard Melski/Adam Stoltman
+65 - Henryk Kukliński/Roman Mrozek

Mikst
Anna Wicha/Marek Jarosiński

Pocieszenie
Piotr Lech

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich jak Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!