Trzynastu zawodników przystąpiło 12 czerwca do zmagań o Puchar Burmistrza Libiąża. Impreza jest jednocześnie otwartymi mistrzostwami gminy. Zawody rozgrywane były w ramach obchodów Dni Libiąża 2010.

Podobnie jak trzy ostatnie turnieje w Libiążu, także i ten zdominowany został przez Macieja Marchewkę z Chrzanowa. Kolejno ogrywał on przeciwników, a w finale spotkał się z reprezentantem Libiąża Miłoszem Pająkiem. O ile jeszcze w pierwszym secie libiążanin postawił twarde warunki zdobywając cztery gemy, o tyle w drugim secie nie miał już nic do powiedzenia przegrywając do zera.

- Musimy się zastanowić, czy w przyszłości nie ograniczyć listy uczestników turnieju tylko do mieszkańców gminy, bo z Maćkiem nie za bardzo możemy sobie pograć – żartował Paweł Kasperczyk, prezes Stowarzyszenia Wspierania Sportu „Sokrates”, które wspólnie z LCK zorganizowało turniej. - Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zameldowania się w Libiążu, na osiedlu Flagówka czekają wolne mieszkania – dodał burmistrz Libiąża wręczając puchar zwycięzcy.
W meczu o trzecie miejsce Paweł Burliga, po jednosetowej walce pokonał wynikiem 6-3, Pawła Myrdko.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!