Tercet Egzotyczny - plakat Tercet Egzotyczny - plakat

Tercet Egzotyczny - plakat

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na koncert Tercetu Egzotycznego. Występ rozpocznie się 19 października o godz. 19. Dochód tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Koncert Tercetu Egzotycznego to wyjątkowa szansa na obcowanie z wielką gwiazdą polskiej estrady, wykonującą muzykę w stylu latynoamerykańskim. Zespół Tercet Egzotyczny działa na scenie muzycznej od 1964 roku i ma w swoim dorobku niezliczoną ilość nagród, a za sobą tysiące koncertów na całym świecie. Koncert będzie więc wielką gratką dla miłośników polskiej muzyki rozrywkowej.
Podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Fundację "Połączeni Pasją" na pewno publiczność usłyszy największe przeboje jak; "Pamelo Żegnaj", "Granada", "Kochaj Dziewczyny", "Ile wieczorów", "Conga, bonga i cabasa (Dance, Dance, Dance)" czy "Przebacz mi mamo".
W grudniu 2010 roku prezydent RP, Bronisław Komorowski przyznał Pani Izabeli Skrybant–Dziewiątkowskiej Złoty Krzyż Zasługi, a dwóch muzyków Tercetu – Włodzimierz Krakus i Janusz Konefał odebrali Srebrne Krzyże Zasługi za ponad 40 letnią działalność na rynku muzycznym.
W listopadzie 2011 ukazał się najnowszy, dwupłytowy album Tercetu Egzotycznego pt. "Pijmy za miłość".
Izabella i Katarzyna Dziewiatkowskie "Cafe Carmela - LIVE":


Na pewno warto posłuchać Tercetu Egzotycznego na żywo. Aby to uczynić wystarczy zakupić bilet i być w Muzeum Miasta Łodzi 19 października, od godziny 19.
Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefie Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80.
Przed występem widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.
Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!